kalendář

6.4. – Bigbeat na Béčku

Přijďte a zažijte večer plný poctivého bigbeatu, který zajistí kapely PEFR JAM, H8 a MY TIME. Začátek v 19:00

9.12.2023 – Eight GT Core + ONA

Eight GT Core – Pětičlenná kapela z Vysočiny hrající Metal/Hardcore/alternativ. Již od roku 2012 předává kapela svému publiku radost z autorské energické hudby. ONA – Kapela

01. 12.2023 – Rockotéka

Přátelé, my vám tu rockotéku přivezeme! A to již v pátek 1.12. Postará se o ni DJ Martin Krampol, který jako DJ působí od roku

24.11.2023 – Otevíračka

Otevíráme! S velikou radostí oznamujeme, že nám skončila práce a teď nás čeká spolu s vámi zábava! Přijďte se v pátek 24.11. od 20:00 podívat,

Jsme slyšet!

Od tohoto týdne o nás můžete slyšet i v rádiu! Produkci zajistil multitalent Jindřich Nováček, hlas propůjčil skvělý dabér a herec a k tomu náš velký kamarád Michal Holán. My

Přečíst celé »

Možnost pronájmu

Nadále nabízíme možnost pronajmout si prostor se zajištěním veškerého servisu. Prostor klubu lze přizpůsobit všem příležitostem, je flexibilní a může se tak proměnit v to pravé místo pro Váš event.  Příklady akcí:

Přečíst celé »

Tradiční hudební klub v novém kabátě.

V Třebíči se zřejmě nenajde člověk, který by v minulosti alespoň jednou nezavítal na Béčko. Zrodily se zde lásky jak mezi lidmi, tak i k hudbě, vznikla zde mnohá přátelství a určitě si každý vybaví nějakou svou vzpomínku, když se řekne “to tenkrát na Béčku”.

A právě tenkrát na Béčku vznikla díky přátelství a lásce k hudbě i láska mezi dvěma lidmi, kteří se rozhodli původnímu Béčku vdechnout nový život citlivou a přitom důkladnou rekonstrukcí. Vzhledem k tomu, že název Béčko je díky létům s klubem již pevně spjatý, nemělo smysl vymýšlet něco jiného.

Dovolte nám tedy Vás přivítat nově a přitom pořád tradičně “Na Béčku”.

Adresa:

V. Nezvala 68/56